night view of city in Poland

Polska

Międzynarodowe agencje rekrutacyjne w Polsce nie zawsze oferują to, czego potrzebujesz, szczególnie jeśli szukasz partnerstwa.

Czy jesteś firmą międzynarodową na początku rozwijania swojej obecności w Polsce? Być może już mieszkasz w Polsce, ale szukasz ekspansji na rynki światowe?

Gdy chcesz rekrutować najlepszych talentów, outsourcing procesów rekrutacyjnych (RPO) zapewnia elastyczność i stabilność w opłacalnym modelu.

Współpracuj z nami, a odkryjesz zestaw usług dotykowych, w tym kompleksowe RPO, RPO projektów, usługi zarządzane, zaopatrzenie, branding pracodawcy, technologię rekrutacji i doradztwo w zakresie talentów.

Nasi wielojęzyczni specjaliści ds. Rekrutacji mogą pomóc połączyć Twoje szanse z wysoko wykwalifikowanymi kandydatami z różnych środowisk, w tym z kraju i ze świata.

Z doświadczenia nasi konsultanci rozumieją, co jest potrzebne, aby odnieść sukces na kluczowych rynkach w Polsce, w tym technologii, górnictwie, produkcji i usługach finansowych.

Staramy się pomagać firmom w zwiększaniu wzrostu w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i centrach biznesowych w całej Polsce.

Czy potrzebujesz rozwiązania RPO na poziomie działu, czy szerszej strategii organizacyjnej? Szukasz wzrostu, czy zmierzasz w kierunku przejęcia? Możemy pomóc.

Polska Market Expertise

Ekspansujesz w Polsce?

Czy Twój zespół przygotowuje się do ekspansji w Polsce? Współpracuj z nami, aby lepiej zrozumieć unikalne w Polsce środowisko zatrudniania.

Nasi eksperci od marki pracodawcy mogą pomóc w ustaleniu pozycji Twojej organizacji jako pracodawcy z wyboru. Możemy również strategicznie pozyskiwać, aby pomóc Ci przyciągnąć i zatrzymać kluczowe talenty.

tour bus in Poland

Recruitment News and Insights

Start a Conversation

We would love to answer your questions and show you how your organisation will benefit from one of our talent solutions. Contact one of our talent experts or complete the form below for more information.

Reach out to one of our talent experts

Lucy-McBean
Lucy McBean

Solutions Director

Rachel Marshalsea
Rachel Marshalsea

Director, Client Solutions, EMEA

or fill out the form and we'll get back to you

Download our Latest Guide