Evening view of river in Czech Republic

Česká Republika

Mezinárodní personální agentury v České republice ne vždy nabízejí to, co potřebujete, zejména pokud hledáte partnerství.

Jste mezinárodní společnost na počátku rozvoje Vašeho působení v České republice? Možná už jste tady, a chcete expandovat na globální trhy?

Pokud hledáte nábor špičkových talentů, outsourcing náborového procesu (RPO) poskytuje flexibilitu a stabilitu v nákladově efektivním modelu.

Spojte se s námi a objevíte řadu pro Vás navržených služeb, včetně komplexního náboru, projektového náboru, vlastního přispůsobení služeb, budování zaměstnavatelské značky, náborových technologií a poradenství pro hledání talentů.

Naši odborníci na vícejazyční nábor pomáhají propojit Vaše příležitosti s vysoce kvalifikovanými kandidáty z různých prostředí, včetně domácích i zahraničních.

Na základě zkušeností naši konzultanti chápou, co je potřeba k úspěchu na klíčových trzích České republiky, včetně technologií, těžby, výroby a finančních služeb.

Jsme odhodláni pomáhat podnikům řídit jejich růst v Praze, Ostravě, Brně a obchodních centrech po celé České republice.

Potřebujete tedy řešení RPO na úrovni jednoho oddělení nebo širší organizační strategii? Hledáte růst nebo směřujete k akvizici? Můžeme Vám pomoct.

Česká Republika Market Expertise

Míříte do České republiky?

Připravuje se váš tým na expanzi do České republiky? Spojte se s námi a získejte tak lepší přehled nad jakýmkoliv prostředí náboru.

Naši experti pro budování značky zaměstnavatele pomůžou prosadit Vaší společnosti mezi nejlepší zaměstnavatele. Můžeme také nabírat strategicky, a pomoct Vám přilákat a udržet si klíčový talent.

boat on river in Czech Republic

Recruitment News and Insights

Start a Conversation

We would love to answer your questions and show you how your organisation will benefit from one of our talent solutions. Contact one of our talent experts or complete the form below for more information.

Reach out to one of our talent experts

Lucy-McBean
Lucy McBean

Solutions Director

Rachel Marshalsea
Rachel Marshalsea

Director, Client Solutions, EMEA

or fill out the form and we'll get back to you

Download our Latest Guide